Hallitus 2018

Puheenjohtaja

Kimmo Peltonen, kimmo.peltonen [a] tukes.fi

Varapuheenjohtaja

Jaana Rysä, jaana.rysa [a] uef.fi

Taloudenhoitaja

Greta Waissi, greta.waissi [a] linnumaa.fi

Sihteeri

Marja Raatikainen, marjasraatikainen [a] gmail.com

Jäsenet

Juha Laakso, juha.laakso [a] tukes.fi

Selma Mahiout, selma.mahiout [a] helsinki.fi

Päivi Myllynen, paivi.k.myllynen [a] oulu.fi

Pertti Pellinen, pertti.pellinen [a] fimea.fi

 

Kai Savolainen, kai.savolainen [a] ttl.fi (ex officio)